Finsko, krásná země..

Finsko. Když se řekne tohle slovo, spoustě lidí se vybaví severský stát pokrytý sněhem či oblíbená perifráze “země tisíců jezer“ ale u mě to jinak!

Mě se vybaví velká prostorná garáž s hromadou nářádí, náhradními pneumatikami a jiným harampádím. Hlavně se mi však vybaví auto značky Satsuma na které svítí mohutné finské slunce.

My summer car je poměrně nová hra z roku 2016 a jak název napovídá je to simulátor, zaměřený na auta a na přežití. Cílem hry je postavit si vlastní auto, které pak mužete tunit. Vyvojáři v koncepci této hry zašli opravdu do těch nejtitěrnějších detailů a i jedna špatně zašroubovaná matička může způsobit velké škody a vy zase můžete začít stavět znova. Ve hře je k dispozici i místní obchod kde si můžete nakoupit jídlo pití a pivo. Pití však za volant nepatří a tak si musíte dávat pozor aby vás místní policie nechytla a nedala vám nějakou pokutu. Aby jsme naše auto mohli pořádně vytunit je každá koruna dobrá proto si dávejte pozor za co utrácíte. Dbejte při tom ale i na sebe! Na finských silnicích stačí jedna malá chyba a máte to za sebou. Dodržujte pitný režim a jednou za čas si dejte malou svačinku.

Tohle všechno a ještě mnohem víc se ve hře My summer car dá dělat. Jak už bylo zmíněno předtím je to velice realistická a zábavná hra. Doporučuji ji všem hráčům co se zajímají o auta, tuning, závodění nebo je jen baví vylepšovat a dávat dohromady motory či jiné věci. Hra se pravidelně aktualizuje, tak se v průběhu času můžete těšit na stále nové vychytávky. Koupit si ji mužete na herním softwaru Steam.